ECL15US03-P datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    ECL15US03-P
  • Производитель
    XP Power
  • Описание
    XP Power ECL15US03-P Input Voltage: 85V AC To 264V AC / 120V DC To 370V DC No. Of Outputs: 1 Output Current: 3A Output Voltage: 3.3V Power Rating: 15W Power Supply Output Type: Fixed Power Supply Type: Open Frame Rohs Compliant: Yes